ISHOCKEYKLUBBOR, 2 stycken, med autografer från svenska landslagsspelare, 1980-tal.

En med autografer från bland annat Tommy Mörth, Kalle Lilja, Mats Waltin, Thomas Eriksson, Peter Wallin. En med autografer från ryska spelare. Längd 150-160 cm.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK