GOLVLAMPA, stengods. Söholm, Danmark, 1960-tal.

Brun glasyr, höjd inkl elmontering 61 cm.

Tillverkningsdefekter, undersides nagg, ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 500 SEK