VITRINSKÅP, sengustaviansk stil, 1900-tal.

Mahogny fanér. Mässinglister. Glasad front och sidor. Längd 65, bredd 34 och höjd 137 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Repor. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 000 SEK