BYRÅ, 1800-talets mitt.

BYRÅ, 1800-talets mitt.

Björk. 4 lådor. Bredd 107. Djup 47. Höjd 105 cm.

Senare beslag. Lösa listverk medföljer. toppen något slagen. Repor och märken. Smärre fanerskador. Lösa fötter. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
1 500 SEK