TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG, 4 delar, 1900-talets första hälft.

Vitlackerat trä. Soffa, bord, ett par stolar. Hopfällbart. Soffans längd 143 cm. Bordets längd 100, bredd 60, höjd 70 cm.

Senare bemålning. Slitage, färgbortfall, smärre skador. Delarna något ostadiga.

Lähtöhinta
2 500 SEK