ETAGEBORD, Louis XVI-stil, 1900-talets mitt.

Mahognyfaner med mässing beslag. Två plan. Längd 75, bredd 47, höjd 87 cm.

Bruksslitage och smärre märken.

Lähtöhinta
1 800 SEK