TRÄDGÅRDSSOFFA, England, sent 1800-tal.

Gavlar av gjutjärn. Genombruten dekor. Rygg och sits av träribbor. Fotavslutningar med tassfötter. Längd 141 cm.

Färgbortfall. Repor och märken. Rostangrepp.

Lähtöhinta
4 000 SEK