PARTI BESTICK, 27 st, silver och emalj, bland annat J Tostrup, 1900-tal. Total vikt ca 295g.

2 serveringsbestick längd 18cm, 25 olika små skedar.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK