Nystilar

Nystilar

KONSOLBORD, rokokostil, 1900-tal.

Konturerad skiva. Svängda ben. Tre lådor. Längd 84, Bredd 28, Höjd 87.

Slitage. Repor. Har släpt något i lister undertill.

Lähtöhinta
2 000 SEK