BJÄLLROR, 3 st, silver, svenska imporstämplar, 1900-tal. Vikt ca 58g inklusive ringar.

I form av ekorre, nallebjörn samt klocka med prinsessa och groda. Ringar i plast. Total höjd 8-10cm.

Bruksslitage. Bucklor. Gravyr "Birgitta 1973" på ekorre.

Lähtöhinta
2 000 SEK