KANAPÉ, 1800-talets sista del

KANAPÉ, 1800-talets sista del

Ek, mönstrad klädsel. Längd 172 cm.

Bruksslitage, senare klädsel. Renoverad samt kompletterad.

Lähtöhinta
3 000 SEK