GARDEROBSKÅP, jugend, tidigt 1900-tal.

Björk. 1 dörr med spegelglas med bakomliggande lådor. 1 dörr samt 5 lådor. Beslag av mässing. Bredd 133. Djup 56. Höjd 214 cm. Nyckel finns.

Repor och märken. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
4 000 SEK