Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
434335

Nils Landberg

(Ruotsi, 1907-1991)
Nils Landberg
(Ruotsi, 1907-1991)

TULPANVAS, glas, Nils Landberg, Orrefors, signerad.

Röktonat. Underfång. Signerad Orrefors Expo Nu 312-57. Höjd 42 cm.

Några repor.

Lähtöhinta
5 000 SEK
Kuvan käyttöoikeudet