434665

Skål, glas, Murano, signerad och daterad, -97.

Transparent samt rött glas. Höjd ca 25 cm. Otydligt signerad Ko....Murano, -97.

Bruksslitage, mindre tillverkningsdefekt.

Lähtöhinta
1 500 SEK