434946

ÖRHÄNGEN, 4 par, silver, Rey Urban, Stockholm 1950-tal. Total vikt ca 25 gram.

Olika former och dekor. Skruvfäste. Höjd ca 2-3 cm.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK