SKRIVBORD, 1920-tal. Möjligen Carl Malmsten.

Björk och masurbjörk, svärtade kopplade ben, fem lådor i sarg. Längd 120 bredd 63 höjd 76 cm. Nyckel finns.

Slitage. Smärre skador. Limrester i lådor. Nyckeln fungerar bara till mittenlådan. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
6 000 SEK