SKRIVBORD, "EP 401", Kai Kristiansen, Feldballes Møbelfabrik, Danmark 1960/1970-tal.

Palisander, aluminiumhandtag och fothylsor, sex lådor, baksidan med bokhylla. Längd 154,5 cm, bredd 75 cm, höjd 72 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
8 000 SEK