BESTICKSERVISDELAR, 110 delar, silver, Guldsmeds Aktiebolaget, Stockholm, sent 1900-tal/2000-tal. Totalvikt: ca 4575 gr

Modell "Rosenholm". 12 gafflar, 12 knivar, 12 matskedar, 12 bordsgafflar, 12 bordsknivar, 12 bordskedar, 12 smörgåsgafflar, 12 smörgåsknivar, 12 kaffeskedar, 2 såsslevar.

Slitage, repor, knivblad i rostfritt stål.

Lähtöhinta
12 000 SEK