TRÄDGÅRDSSOFFOR, 1 par, sent 1900-tal.

Gavlar av gjutjärn med genombruten dekor. Rygg och sits av träribbor. Längd 127 cm.

Repor och märken. Rostangrepp. Defekta brädor. Instabila.

Lähtöhinta
3 000 SEK