BYRÅAR, 2 st, rokokostil, sent 1900-tal.

Fanerade med valnöt samt valnötsrot. Beslag av mässing. Den större med 3 lådor. Bredd 69. Djup 35. Höjd 80 cm. Den mindre med 2 lådor. Bredd 55. Djup 32. Höjd 81 cm.

Fanerskador. Fläckar. Repor och märken. Sprickor.

Lähtöhinta
2 000 SEK