LEKSAKSBIL, "Sedan no. 765", Lehmann, Tyskland, tillverkad ursprungligt patent 1913, denna tillverkad från 1927-1941.

Grön litograferad plåt. Ekerhjul. Längd 14cm.

Bruksslitage. Smärre lackskador. Mekanisk funktion ej kontrollerad. Repor.

Lähtöhinta
1 200 SEK