LJUSSTAKAR, ett par, silver, Gotthelf Moritz Hauptvogel, Dresden 1795? Vikt ca 640g.

Rund bas. Kannelerat skaft. Girlanger. Höjd 27.

Slitage. Märken och repor.

Lähtöhinta
15 000 SEK