BORDSLAMPA, tenn, GAB, 1938.

BORDSLAMPA, tenn, GAB, 1938.

Godronnerad dekor i relief. Höjd 27.

Slitage. Bucklor. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 500 SEK