SOFFA, gjutjärn, Melins Anderstorp, samtida tillverkning.

Genombruten rygg samt sidor, dekor av blommor och bladverk. Märkt. Längd ca 146 cm.

Slitage, repor och mindre stötmärken.

Lähtöhinta
2 000 SEK