SÄNGBORD, 1 par, Grange, sent 1900-tal.

Mahognybetsat lövträ. Brickmärkta. Utdragbar skvia. Dörr med bakomliggande hyllplan. Bredd 55. Djup 38. Höjd 60 cm. Nycklar finns. Nyckel finns.

Smärre repor. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
4 000 SEK