ARKIVSKÅP, Åtvidabergs Snickerifabrik. 1900-talets andra hälft.

Delvis ek. Högersida med jalusin med bakomliggande hyllplan. Vänstersida med 15 lådor. Längd 103, djup 40, höjd 136. Nyckel finns.

Bruksslitage. Märken och repor. Fanérskador. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK