BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

Rak form, avfasade samt kannelerade hörn, med profilerad stenskiva. Beslag samt benavslut i mässing. Längd ca 84, djup ca 47, höjd ca 83 cm.

Slitage, repor och mindre stötmärken/nagg.

Lähtöhinta
2 500 SEK