PORSLINSFÖREMÅL, 8 st, Kina, 1800-/1900-tal.

4 fat, 2 skålar på fot, kanna samt lockdosa. Kannas höjd 16 cm. Fatens diameter 10-18 cm.

Några repor. Nagg

Lähtöhinta
1 500 SEK