TAKLAMPA, "Bubblan", Carl Fagerlund, Orrefors, omkring 1970. Höjd 35 cm.

Rökfärgat glas samt klarglas. Gulmetall.

Ytslitage och nagg. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 000 SEK