BESTICK, 49 delar, silver, modell Olga, GAB, Stockholm 1970-tal. Vikt med stålblad ca 2279 gram.

12 bordsgafflar (längd 18 cm), 11 bordsknivar (längd 21 cm), 12 bordsskedar (längd 18 cm), 12 dessertskdar (längd 16 cm) samt 2 smörknivar (längd 16,5 cm).

Några repor.

Lähtöhinta
10 000 SEK