HALLMÖBEL, art deco, 1930/40-tal.

Björk. Tre spegelfält. Underrede med lådor. Delvis svärtat. Bredd 140, djup 62, höjd 203 cm.

Fläckar. Repor och nötmärken.

Lähtöhinta
3 000 SEK