SKÅP. "Bangkok", Yngve Ekström, AB Westbergs möbler, Tranås.

Fanérat i teak och bok. Längd 119, bredd 46 och höjd 160 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Repor. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
6 000 SEK