JARDINIERE, silver, CG Hallberg, Stockholm, 1927, vikt 668 g.

Oval form med hänklar i trä. Längd 39 cm.

Bruksslitage, handtag med lackskador, handtag något lösa. Gravyr.

Lähtöhinta
1 500 SEK