KAFFEKOPP MED FAT, 2 st. Porslin, Meissen samt Meissenliknande märke. Omkring år 1900.

Förgylld och polykrom dekor av blomster och figurer. Höjd ca 5,5 cm.

Kantnagg, fotringsnagg, sliten dekor och förgyllning.

Lähtöhinta
3 500 SEK