Korut
437332

RING, 18 k vitguld, briljantslipade diamanter tot 1.30 ct, svenska stämplar GK Stockholm 1986.

Mittsten 1.01 ct. Sidostenar 0.29 ct. enligt gravyr. Mittsten kvalitet Top Wesselton/ Wesselton (G-H)/VVS/VS. Ringstorlek 18,5/58.

Ringskena med repor. Mindre slitage.

Lähtöhinta
50 000 SEK