BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-tal.

Intarsiadekor. Rak form med dekor av flöjtspelande putto. Svängda ben. Bronsbeslag. Längd 110, bredd 49 och höjd 83 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK