SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft.

Två hyllplan. Avtagbar bricka med kartmotiv. Två stora resp. mindre hjul. Längd 81, bredd 45 och höjd 70 cm.

Slitage. Fuktfläckar på brickan.

Lähtöhinta
1 500 SEK