BORD, Bruno Mathsson och Piet Hein, Fritz Hansen/Bruno Mathsson International.

Ovoid skiva av masurbjörk. Förkromade spännben. L 150, b 91, h 71. Etikettmärkt.

Slitage, smärre repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK