KLÄDSKÅP, sekelskiftet 1900.

KLÄDSKÅP, sekelskiftet 1900.

Lövträ. Ett par skåpdörrar, en med spegelglas. Invändigt ett hyllplan samt krokar. Bredd 148, djup 60, höjd 201 cm. Nyckel finns.

Slitage, repor, stötmärken. Glas anlupet, med repor. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK