Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

POTTSKÅP, sengustavianskt. Omkring 1800.

Marmorskiva, dörrpar och lådor, mässingskodda ben. Bredd 42, djup 26, höjd 71 cm.

Fläckar/ytskador, nagg i skivan. Smärre sprickor. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
2 000 SEK