Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

HURTSSKRIVBORD, England, 1900-talets andra hälft.

Idegran. Skinnklädd skiva. Beslag av mässing. Tre lådor i sarg och tre lådor i vardera hurts. Längd 122. Bredd 60. Höjd 80 cm.

Repor och märken. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
4 000 SEK