VITRINSKÅP, 1800/1900-tal.

VITRINSKÅP, 1800/1900-tal.

Vitlackerat med bronserade detaljer. Längd 78, bredd 34 och höjd 157 cm.

Slitage. Färgslitage. Kompletterade delar. Hyllplan saknas. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
2 500 SEK