439318

MANSCHETTKNAPPAR OCH FRACKKNAPPAR, två par, 18k guld, 1950-tal. Total vikt ca 11,5 gram.

Knutformade. Storlek ca 7 mm-14 mm.

Gravyr. Bruksslitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK