MATBORD, Menzel-Tisch, Tyskland, 1900-tal.

Oval form med fem underliggande iläggsskivor à 48 cm. Längd 130, bredd 100 och höjd 79 cm.

Smärre slitage. Repor och smärre rispor. Repor och hackmärken på iläggsskivorna.

Lähtöhinta
3 000 SEK