SÄNGBORD, ett par. 1900-tal.

SÄNGBORD, ett par. 1900-tal.

Lös marmorskiva, låda och skåp, svärtat. Längd 42,5, bredd 42,5, höjd 78 cm.

Senare bemålade med färgbortfall, kompletterade, sprickor och stennagg.

Lähtöhinta
2 000 SEK