TAKLAMPA, Lilux, design Hans Agne Jacobsen Markaryd. 1970-tal.

Rund skärm i beige plåt. Vitt plastgaller. Ca 50 cm diameter.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK