440159

RING, 18 k vitguld, solitär briljantslipad diamant 1.39 ct. svenska stämplar GK Stockholm 1976.

Hög klofattning. Kvalitet ca Top Wesselton(F-G)/Pique. Ringstorlek 16/50.

Ringskena med repor.

Lähtöhinta
32 000 SEK