MATSALSGRUPP, 8 delar, 1900-talets andra hälft.

Ek. 6 stolar, Highlander chair, klädda med rött läder, bord med rektangulär form, L 164, b 94, h 78 (2 ilägg á 50), samt vitrin med rak form och dörr, glas med bakomliggande hyllinredning upptill och en låda nedtill, L 77, b 33, h 78.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
5 000 SEK