Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

PARTI VYKORT OCH FOTOGRAFIER, sent 1800-tal till tidigt 1900-tal.

Blandade motiv från Sverige och Europa. Porträttfoton, cigarettbilder mm.

Slitage och smärre veck.

Lähtöhinta
600 SEK