BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

Vitmålad. 3 lådor. Snedställda hörn. Bredd 93, djup 47, höjd 82 cm.

Slitage. Senare bemålning. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
3 000 SEK